YT ENDÜSTRİYEL GIDA SAN.TIC.AŞ.


Hakkımızda

YT Gıda olarak tutkumuz: mükemmel gıda ürünleri ve hizmetleri üretmektir. Türkiye'nin en zengin çiftlik ortamlarında çalışan ekibimiz; kalite ve mükemmellik için standartları belirlerken sektörümüze liderlik edecek benzersiz konuma hızla yaklaşmaktadır.

Türkiye ve Komşu ülkelerde, gıda endüstrisinde yumurta ürünlerinin önde gelen tedarikçisi olarak uluslararası beğeni topladık.

Güvenilir ve Özellikli Ürünler

Spesifik ürün ihtiyaçlarınızı, son teknolojiye sahip prosesimizle üretebilecek alt yapıya sahibiz. Çevreye duyarlı, teknolojik olarak gelişmiş üretim süreci, en yüksek kalite standartlarını aşacak şekilde tasarlanmıştır

Hızlı Lojistik

Freshyum hızlı bir şekilde olağanüstü kalite ve zamanında teslimat için güçlü bir üne sahiptir. Özel sektöre ait filomuz tarafından zaman kazandıran teslimat sayesinde, beklendiği gibi müşterilerimize kalite ve mükemmellik sağlanmaktadır.

AR-GE ve ÜR-GE Desteği

YT Gıda olarak tutkumuz mükemmel gıda ürünleri ve hizmetleri üretmektir. Üretimini gerçekleştirmiş olduğunuz ürünlere; rekabetçi ve kaliteli bir katkı sağlamak için tecrübeli mühendis ve teknik ekibimizle hizmet vermekteyiz.